TSDS suvepäevad 2017

21-23. juuli saavad swingisõbrad kokku Tallinn Swing Dance Society suvepäevadel!

Lahemaal, Ojaäärse Loodusmajas toimuvale swingilikule nädalavahetusele on oodatud kõik TSDS`i ja swingi sõbrad. See on suurepärane võimalus veeta üks mõnus nädalalõpp toredate inimeste, tantsu ja tralliga.

Ojaäärse loodusmaja asub RMK Põhja-Eesti puhkealal kauni männimetsa rüpes Võsu jõe kaldal.

Väga üldine ajakava näeb ette:
Reedel, 21. juulil õhtupoolikul alates kella 18st saabumine Ojaäärsesse. Saabumispäevale kohaselt naudime esimesel õhtul eeskätt seltskonda nii grilli ümber, saunas kui ka tantsuplatsil. Kell 20:00 toimub pidulik lipu heiskamine ja suvepäevade avamine, millele järgneb swingtoriin ja tantsuõhtu.
Laupäeval, 22. juulil toimuvad tantsutunnid Võsu Spordihoones ja tantsuõhtu Ojaäärse Loodusmajas.
Pühapäeval, 23. juuil toimuvad erinevad töötoad ja murumängud.
Üksikasjalik ajakava saadetakse osalejatele e-postiga.

Majutus

Ojaäärse Loodusmaja mahutab 30 inimest. Toad on 4-8 kohalised, voodikohti majas saavad kiireimad. Telkimisplatsile mahuvad vajadusel mõned telgid. Kõik osalejad saavad kasutada majas asuvat sauna, kööki, kaminasaali.

NB! Võta kindlasti kaasa oma voodipesu või magamiskott!

Suvepäevade osalustasu:

60 eurot/in (sisaldab: 1 magamiskohta kaheks ööks; kaks hommikusööki (L,P) + 2 lõunat (L,P); kahte tantsutundi ja tantsuõhtut, muid tegevusi) Näidismenüü

30 eurot/in (sisaldab: 1 magamiskohta kaheks ööks; kahte tantsutundi ja tantsuõhtut, muid tegevusi). NB! Ei sisalda toitlustust!

Reede ja laupäevase õhtusöögi valmistame endile grilli ümber ise. Seega igaüks võtab endale meelepärase õhtusöögi materjali kaasa. Kohapeal on võimalik kasutada kööki ja grilli.

Erisoovid majutuse ja toitlustuse osas saab märkida registreerimisvormil, võtame neid arvesse vastavalt võimalustele. Kõik lisaküsimused on oodatud aadressile: info@tsds.ee.

Registreeru kohe, sest kohtade arv on piiratud! Registreerimine lõpeb 14. juulil!
Maksetähtaeg 2 nädalat registreerimise kinnituse saamise päevast.

REGISTREERIMISVORM

Facebook

One thought on “TSDS suvepäevad 2017

  1. Pingback: TSDS suvepäevad 2016 | Tallinn Swing Dance Society

Comments are closed.