TSDS kevadhooaeg 2018

Grupid:

Lindy Hop (beginners) – algajad (Registreerimine on lõppenud!)

Lindy Hop BI (beginner/intermediate) – algajad/jätkajad

Lindy Hop I (intermediate) – jätkajad

Lindy Hop IA (intermediate/advanced) – jätkajad/edasijõudnud

Lindy Hop A (advanced) – edasijõudnud

NB! Grupis osalemise kinnitab juhendaja! 

Lisatunnid

Lisaks:

Collegiate Shagi jätkukursus – oodatud on kõik, kes omavad baasteadmiseid Collegiate Shag`ist. Juhendavad Johannes Gustav ja Katharina.

Soft-shoe stepp ja rütmi variatsioonid Lindy Hopi tantsijale – toimub 9. jaanuarist kuni 27. veebruarini 2018. Sulle meeldivad rütmid ja stepptants ning tahaksid teada kuidas kõlavad erinevad tantsusammud? Nüüd on selleks võimalus! Soft-shoe`ks nimetatakse stepptantsu vormi, kus rütme tehakse tavaliste jalanõudega, millel on eelistatult pigem tugev tald. Spetsiaalsed stepptantsukingad ei ole vajalikud. Osalema on oodatud kõik Lindy Hopi tantsijad, kes soovivad oma tantsu rütmidega rikastada. Juhendavad Eliisa ja Janek.

Broadway jazz – toimub alates 14. jaanuarist. See on teatraalne ja karakteristlik jazztants, mida tantsides saad välja elada kõik oma emotsioonid! Broadway stiili baasiks on juba paljudele tuntud sammud ja liikumised, kuid neile lisanduvad käed, keha, näoilmed ja emotsioon! Tunnis käsitletakse ka tehnikat ning iga kord võetakse uus koreograafia – seega võib liituda iga hetk. Tundi on oodatud kõik – mehed, naised, algajad ja edasijõudnud! Juhendajab Kirke Leinatamm.

Lisatunnid 

Lisaks regulaartundidele on TSDS juhendajatelt võimalus võtta lisatunde, et õpitu kinnistuks, järeleaitamistunde peale pikemat pausi ning ka eratunde, et tõsta oma tantsulist taset. Hind kokkuleppel. Oma soovist anna teada info@tsds.ee

TUNNIPLAAN

Tunniplaan on kättesaadav ka meie kalendris.

Kõik TSDS tunnid toimuvad aadressil Pärnu mnt. 154 (ARSIMAJA), IV korrusel.

KEVADHOOAEG ALGAB 08. jaanuaril 2018 JA LÕPEB 14. juunil 2018!

HINNAD*:

Algajatele (B):

  • Uue Lindy Hopi grupi esimene tund 11.01.2018. on kõigile TASUTA!
  • Proovitunnis osalemiseks on vajalik registreerimine. (NB! Registreerimine uute gruppi, mis algab 11.01.2018, on tänaseks lõppenud).
  • Lindy Hopi algajatele kehtib uustulnuka soodushind 90€/inimene, tasudes esimese 4 kuu (15 tunni) eest täies mahus hiljemalt 18. jaanuariks.
  • Võimalus tasuda ka iga tunni eest eraldi 7€ sularahas kohapeal.
  • Alates 1. maist on võimalik valida kuutasu (40€) ja tunnitasu (7€) vahel.
  • Uustulnuka nelja kuu tasu palume nimetatud kuupäevaks üle kanda MTÜ Tallinn Swing Dance Society pangakontole: EE142200221056331094, Swedbank AS (selgitus: Lindy Hop) või maksta kohapeal sularahas.

Jätkajatele (BI, I, IA, A):

  • Kuutasu 40€ annab võimaluse osaleda oma või madalama taseme Lindy Hopi treeningus ja teistes TSDS poolt korraldatavates regulaartreeningutes piiramatu arv kordi kuus. Kuutasu tuleb maksta hiljemalt jooksva kuu 1. kuupäevaks.
  • Üksiku tunni tasu 7€, tasumine kohapeal sularahas.

NB! Kuutasu palume üle kanda MTÜ Tallinn Swing Dance Society pangakontole: EE142200221056331094, Swedbank AS.

Selgitusse tuleb märkida tundides osaleva inimese nimi ja mille eest tasutakse.

Makstud kuu- või uustulnuka nelja kuu tasu ei tagastata!

Info: info@tsds.ee

*Hinnad sisaldavad käibemaksu.

TASUTA TANTSUKUU TUDENGILE

RIIETUS

Soovitame treeningul kasutada mugavat ja liikumist võimaldavat riietust ning pigem madalaid libedama tallaga jalanõusid.

NB! Saali on keelatud siseneda välisjalanõudega!