Paketid ja hinnad

Fast Swing Weekendi raames toimuvad Balboa ja Collegiate Shagi tunnid kahele tasemele, kokku 4 Balboa tantsutundi (2 tundi x 60 min esimesele tasemele ja 2 tundi x 60 min teisele tasemele) ja 4 Collegiate Shagi tundi (2 tundi x 60 min esimesele tasemele ja 2 tundi x 60 min teisele tasemele). Tundides osalemiseks on vajalik tantsustiili oskus vähemalt BI tasemel, st sa oled omandanud tantsustiili baassammustiku ja -figuurid. Sinu tase määratakse tuginevalt informatsioonile, mille edastad korraldajale registreerimisvormil.

Tasemete kirjeldused:

Balboa tase 1 – Sa oled omandanud Balboa algteadmised, tead Pure-Bal`i ja Bal-Swing`i. Oled kursis Down-hold ja Up-hold põhisammudega ning tead figuure Out-In, Throw-out ja Lolly Kicks. Praktiseerid õpitut tantsuõhtutel. Sa ootad huviga, et õppida uusi Balboa liikumisi ja tehnikaid.

Balboa tase 2 – Sa tantsid Pure-Bal-i ja Bal-Swingi vabalt tempodes 175 kuni 225 bpm. Tunned ennast mugavalt põhisammudega Down-hold ja Up-hold, tantsid mõnusalt figuure Out-In, Come-around, Reversed-Come-around, Throw-out (variatsioonidega), Lolly Kicks ja Swivels. Tunned ennast mugavalt praktiseerides Balboad tantsuõhtutel.

Shag tase 1 – Sa alustasid Shagi tantsimisega suhteliselt hiljuti, aga tunned ennast mugavalt 6-löögilise põhi-sammustikuga (nt. hop hop, kõver kick, topelt kick). Sa tantsid vabalt kinnises, avatud ja kõrvuti tantsuvõttes ning soovid õppida uusi liikumisi, samme ning tehnikat.

Shag tase 2 – Sa oled Shagi tantsinud juba mõnda aega ja vaheldad lihtsalt erinevate 6-löögiliste põhi-sammude stiliseeringute vahel (nt. Topelt Kick, Kand Varvas jne). Tunned ennast mugavalt tantsides tempoga 200 bpm või enam ning praktiseerid Shagi tantsuõhtutel. Sa oled võimeline juhtima/järgima pikendatud Slow-sid ja Quick-e muusikale vastavalt ning tead erinevaid keerukamaid figuure. Nüüd soovid sa tõusta kõrgemale tasemele lihvides oma tehnikat ja laiendades oma tantsulist sõnavara.

Ürituse raames toimuvad järgmised peod:

Reedel 15.11 pidu ARSI majas DJ muusika saatel (pidu algab boonustunniga), laupäeval 16.11 pidu Nõmme kultuurikeskuses LIVE muusikaga (pidu algab boonustunniga, mängib Horre Zeiger Bigband) ning pühapäeval 17.11 järelpidu ARSi majas DJ muusika saatel.

Põhipaketid Kuni
31.10.2019
01.11. –
08.11.2019
Standard pakett (2 Balboa tundi + 2 Collegiate Shagi tundija 3 pidu) 60 EUR  70 EUR
Mini pakett (2 Balboa või 2 Collegiate Shagi tundi** ja 3 pidu)   40 EUR 50 EUR
Lisapaketid*** Kuni
31.10.2018
01.11. –
08.11.2018
Maxi pakett 1 (4 + 2 Balboa/ Collegiate Shagi tundi*** ja 3 pidu) 75 EUR  75 EUR
Maxi pakett 2 (4 Balboa tundi + 4 Collegiate Shagi tundi*** ja 3 pidu) 90 EUR  90 EUR

Pakettide täpsustused:

*Standard pakett sisaldab 2 Balboa ja 2 Collegiate Shagi tundi, vastavalt sinu tasemele. Sinu Balboa/Collegiate Shagi tasemed võivad olla erinevad. Tase määratakse tuginevalt informatsioonile, mille edastad korraldajale registreerimisvormil. Sul on võimalik registreeruda kummagi stiili tundidesse sama või erineva partneriga.

** Mini pakett sisaldab 2 Balboa või 2 Collegiate Shag tundi, vastavalt sinu tasemele. Tase määratakse tuginevalt informatsioonile, mille edastad korraldajale registreerimisvormil.

*** Registreerimiseks pöördu otse korraldaja poole: info@tsds.ee.
Maxi pakett on mõeldud tantsijale, kelle mõlema tantsustiili oskused on edasijõudnu tasemel ning kes soovib osaleda ka madalama taseme tundides. Sõltuvalt paketist (kas Maxi 1 või Maxi 2) on võimalik osaleda 6 kuni 8 tantsutunnis, st. nii oma kui ka madalama taseme tundides. Korraldajad kinnitavad maxi paketiga registreerimise juhul, kui madalama taseme grupis on vabu kohti. Kui vabu kohti ei ole, kinnitatakse standard pakett.

Üksikud piletid FSW pidudele

Pidu Eelmüük Kohapeal
R. 15.11. FSW Avapidu ARS-i maja, erinevad DJ-d  10 EUR
ARS-i maja FSW infolauast (sularahas)
L. 16.11. FSW Põhipidu Nõmme KK, Horre Zeiger Bigband, erinevad DJ-d 10 EUR Nõmme KK kassast ja online 15 EUR  Nõmme KK kassast (sularahas)
 P. 17.11. FSW järelpidu
ARS-i maja
erinevad DJ-d
5 EUR, ARS-i maja FSW infolauast (sularahas)