Paketid, tasemed ja hinnad

Tunnid

Céline ja Edgar annavad tunde kahele Balboa tasemele (jätkajad ja edasijõudnud), ühele Collegiate Shagi tasemele (jätkajad-edasijõudnud) ja Slow Bal tunde kõigile huvilistele. Lisaks toimuvad Balboa tunnid päris algajatele TSDS juhendajate Eliisa ja Janeki käe all. Tantsustiile on võimalik omavahel kombineerida nii, et saaksid osaleda kas Balboa, Shagi, Slow Balboa või kõigi kolme stiili tundides. Tantsutunni pikkus 60 min.

Tasemed

Balboa jätkajad – Sa oled omandanud Balboa algteadmised. Oled kursis Down-hold ja Up-hold põhisammudega ning tead figuure Out-In, Throw-out ja Lolly Kicks. Praktiseerid õpitut tantsuõhtutel. Sa ootad huviga, et õppida uusi Balboa liikumisi ja tehnikaid.

Balboa edasijõudnud – Sa tantsid Pure-Bal-i ja Bal-Swingi vabalt tempodes 175 kuni 225 bpm. Tunned ennast mugavalt põhisammudega Down-hold ja Up-hold, tantsid mugavalt figuure Out-In, Come-around, Reversed-Come-around, Throw-out (variatsioonidega), Lolly Kicks ja Swivels. Tunned ennast mugavalt praktiseerides Balboad tantsuõhtutel.

Shag jätkajad-edasijõudnud – Sa oled Shagi tantsinud juba mõnda aega ja vaheldad lihtsalt erinevate 6-löögiliste põhi-sammude stiliseeringute vahel (nt. topelt kick, kand-varvas jne). Tunned ennast mugavalt tantsides tempoga 200 bpm või enam ning praktiseerid Shagi tantsuõhtutel. Sa oled võimeline juhtima/järgima pikendatud Slow-sid ja Quick-e muusikale vastavalt ning tead erinevaid keerukamaid figuure. Nüüd soovid sa tõusta kõrgemale tasemele, lihvides oma tehnikat ja laiendades oma tantsulist sõnavara.

Slow Balboa – kõigile huvilistele.

Balboa algajad – päris algajatele.

Pidu

Laupäeval 18.11 toimub FSW swingipidu Nelipühi Kirikus, mis on ühtlasi pühendatud Tallinn Swing Dance Society 11. sünnipäevale. Muusikat mängib Home Jazz Band ning TSDS parimad DJ`d.

Paketid

PakettKuni 31.10.01.11.-14.11.
2 tundi (üks tantsustiil) ja pidu70 EUR 80 EUR
4 tundi (kaks tantsustiili) ja pidu 105 EUR115 EUR
6 tundi (kolm tantsustiili) ja pidu 140 EUR150 EUR
Peopilet ilma tundideta*35 EUR35 EUR

*Osta peopilet Fientast!

NB! Sinu Balboa/Collegiate Shagi tasemed võivad olla erinevad. Tase määratakse tuginevalt informatsioonile, mille edastad korraldajale registreerimisvormil. Sul on võimalik registreeruda tundidesse sama või erineva partneriga.