Paketid, tasemed ja hinnad

Tunnid

Fast Swing Weekendi raames toimuvad Balboa, Collegiate Shagi ja kiire Lindy Hopi tunnid kahele tasemele. Tantsutunni pikkus 60 min.

Tasemed

Balboa tase 1 – Sa oled omandanud Balboa algteadmised. Oled kursis Down-hold ja Up-hold põhisammudega ning tead figuure Out-In, Throw-out ja Lolly Kicks. Praktiseerid õpitut tantsuõhtutel. Sa ootad huviga, et õppida uusi Balboa liikumisi ja tehnikaid.

Balboa tase 2 – Sa tantsid Pure-Bal-i ja Bal-Swingi vabalt tempodes 175 kuni 225 bpm. Tunned ennast mugavalt põhisammudega Down-hold ja Up-hold, tantsid mugavalt figuure Out-In, Come-around, Reversed-Come-around, Throw-out (variatsioonidega), Lolly Kicks ja Swivels. Tunned ennast mugavalt praktiseerides Balboad tantsuõhtutel.

Shagi tase 1 – Sa alustasid Shagi tantsimisega suhteliselt hiljuti, aga tunned ennast mugavalt 6-löögilise põhi-sammustikuga (nt. hop hop, kõver kick, topelt kick). Sa tantsid vabalt kinnises, avatud ja kõrvuti tantsuvõttes ning soovid õppida uusi liikumisi, samme ning tehnikat.

Shagi tase 2 – Sa oled Shagi tantsinud juba mõnda aega ja vaheldad lihtsalt erinevate 6-löögiliste põhi-sammude stiliseeringute vahel (nt. topelt kick, kand-varvas jne). Tunned ennast mugavalt tantsides tempoga 200 bpm või enam ning praktiseerid Shagi tantsuõhtutel. Sa oled võimeline juhtima/järgima pikendatud Slow-sid ja Quick-e muusikale vastavalt ning tead erinevaid keerukamaid figuure. Nüüd soovid sa tõusta kõrgemale tasemele, lihvides oma tehnikat ja laiendades oma tantsulist sõnavara.

Lindy Hopi tase 1 – Oled tantsinud vähemalt aasta. Käid regulaarselt tundides ja oled osalenud ka sotsiaalsetel tantsuõhtutel. Tunned ennast kindlalt 6 ja 8-löögiliste põhifiguuridega nagu Swing Out, Lindy Circle, Tuck Turn, Texas Tommy, Charleston basic, Tandem, Hand to Hand. Suudad mugavalt tantsida tempodes 110-180 lööki minutis

Lindy Hopi tase 2 – Oled tantsinud Lindy Hopi rohkem kui 2,5 aastat. Tunned ennast vabalt variatsioonide ja rütmidega. Suudad tantsida erinevates tempodes probleemideta. Tempo 200 ja enam lööki minutis ei ole sinu jaoks probleem ning soovid oma tantsuoskuse proovile panna veelgi kiiremates tempodes.

Peod

Reedel 11.11 avapidu ARSi majas. Muusikat tantsuks mängivad Anna Curly ja Margus Jürisson ning TSDS parimad DJ`d. Laupäeval 12.11 toimub pidu Nõmme kultuurikeskuses, mis on pühendatud Tallinn Swing Dance Society 10. sünnipäevale. Peo alguses toimub taster. Muusikat mängib tantsijate lemmik The Schwings band ning TSDS parimad DJ`d. Pühapäeval 13.11 lõpetame festivali järelpeoga ARSi majas DJ muusika saatel.

Paketid

Pakettkuni 31.10.2201.11. – 08.11.22

Standardpakett 

(2 Balboa tundi, 2 Collegiate Shagi tundi, 3 pidu, sh taster laupäevasel peol)

90 EUR

110 EUR

Standardpakett+ (2 Balboa tundi, 2 Collegiate Shagi tundi, 1 kiire Lindy Hopi tund, 3 pidu, sh taster laupäevasel peol)

100 EUR

120 EUR

Minipakett

(2 Balboa või 2 Collegiate Shagi tundi, 3 pidu, sh taster laupäevasel peol)

70 EUR


90 EUR

Minipakett+  

(2 Balboa või 2 Collegiate Shagi tundi, 1 kiire Lindy Hopi tund, 3 pidu, sh taster laupäevasel peol)

80 EUR

100 EUR

Peopakett  (3 pidu, sh taster laupäevasel peol)

50 EUR

60 EUR

Peopakett+ (1 kiire Lindy Hopi tund, 3 pidu, sh taster laupäevasel peol)

60 EUR

70 EUR

REGISTREERIMISVORM

NB! Sinu Balboa/Collegiate Shagi/ Lindy Hopi tasemed võivad olla erinevad. Tase määratakse tuginevalt informatsioonile, mille edastad korraldajale registreerimisvormil. Sul on võimalik registreeruda tundidesse sama või erineva partneriga. 

Üksikud peopiletid

* Tasumine sularahas  

Kuni 31.10.2022al 01.11.2022Kohapeal

R 11.11. FSW avapidu

Anna Curly & Margus Jürisson,
erinevad DJ-d
ARS-i maja

15 EUR*

L 12.11. FSW Põhipidu

The Schwings band, 
erinevad DJ-d, taster
Nõmme Kultuurikeskus

30 EUR


online ja TSDS stuudios*

35 EUR

OSTA PILET
online ja TSDS stuudios*

35 EUR*P 13.11. FSW järelpidu

erinevad DJ-d
ARS-i maja


  

10 EUR*