TSDS kevadhooaeg 2021

English below

Kallid swingtantsu sõbrad!

Meie viimasest kohtumisest on möödas juba üle kahe kuu. Viimane piirangute korrektsioon oli Harjumaal pigem leevendava iseloomuga, kuid loomulikult on olukord endiselt kriitiline. Oleme TSDS meeskonnaga võtnud aega, et langetada otsuseid edaspidiseks tegevuseks ning oleme nüüd valmis neid teile tutvustama. Esialgu teeme plaane üheks nädalaks korraga. 8-10.veebruaril toimuvad Lindy Hopi tunnid järgnevalt:

Esmaspäev 15.02.2021

Lindy Hop A 18:30- 19:30

Solo Jazz A 20:00-21:00

Teisipäev 16.02.2021

Lindy Hop IA 18:30- 19:30

Lindy Hop BI 20:00-21:00

Kolmapäev 17.02.2021

Lindy Hop I (grupp 1*) 18:30- 19:30

Lindy Hop I (grupp 2*) 20:00-21:00

*Gruppide 1 ja 2 tunnis käsitletakse sama teemat.

Meile on väga oluline, et treeningutega alustamine ei hoogustaks viiruse levikut. Seega on tundides osalemiseks vaja järgida järgmiseid reegleid:

·         Tundi on vajalik eelnev registreerimine.

·         Maksimaalne tundides osalejate arv on 10 inimest s.o 5 paari. Tunnis osalemise soov tuleb kirja panna hiljemalt eelneva päeva kella 18ks. Registreerudes koos partneriga veendu, et ta on tundi registreerimisest teadlik.

 Kui sul ei ole oma kindlat tantsupartnerit, siis on sul võimalus panna ennast kirja „partnerita“. Soovitame lisada oma kontaktandmed, et vajadusel saaks potentsiaalne tantsupartner sinuga ühendust võtta ja teie ühiselt tunnis osalemise kokku leppida.

Loodame väga, et suhtlete oma grupi tantsijatega ning leiate endale partnerid, kellega tunnis osaleda.

·         Tunnis partnereid ei vahetata

·         Saalis viibimise vältel tuleb kanda maski, s.h treeningu ajal.

·         Tantsutunni pikkus on 1 tund, üksiku tunnitasu hind 10 eurot/inimene. Veebruaris ei ole võimalik soetada kuutasu!  Tunni eest on võimalik tasuda ülekandega TSDS pangakontole, Sport ID (Stebby) kaudu või täpse sularahaga enne tunni algust kohapeal.

Endiselt kehtivad nõuded:

Hoia distantsi

Võimalusel järgi kehtestatud 2m distantsi. Tantsides on see keeruline aga igal teisel hetkel täiesti tehtav!

Kasuta garderoobi ainult riiete vahetamiseks, ära kogune lobisemiseks. Alternatiivina saab riideid jätta/vahetada ka teisel korrusel.

Peale tunni lõppu palun lahku saalist koheselt, et saaksime õhutada ruumid ja desinfitseerida pinnad enne järgmist tundi.

Pese oma käsi

Pese käsi regulaarselt seebiga 10-20 sekundit ning tee seda kindlasti enne ja pärast tantsutundi ning peale aevastamist või köhimist.

Kanna alati kaasas ühekordseid pabertaskurätte ning köhides või aevastades kata suu taskurätiga.

Kasuta pabertaskurätte ühekordselt ja viska peale kasutamist kohe minema.

Püsi kodus

Püsi kodus ja väldi kontakte teiste inimestega, kui avastad endal haigussümptomeid või kui on oht, et oled lähiajal kokku puutunud Covid19 viirusesse haigestunuga.

Haigestumise korral võta ühendust arstiga ja järgi tema nõuandeid, teavita koheselt oma juhendajaid!

PS! Kasuta trennis kindlasti isiklikku joogipudelit! Saalis olevate tasside kasutamine ei ole soovitatud.

Edasiste plaanide tegemisel oleks suureks abiks, kui annate meile tagasisidet, milline on teie valmisolek tundides osalemiseks, milliste tundide tegemist võiksime veel lähiajal plaani võtta jne. Oma mõtteid ja ettepanekuid olete oodatud edastama meili teel (info@tsds.ee) või suheldes otse TSDS meeskonna või juhendajatega.

Me loodame väga teie mõistvale suhtumisele ja ei ole kaotanud lootust, et koos tuleme sellest kriisist välja veel tugevama kogukonnana!

TSDS meeskond