Workshop Kasia ja Michaliga

Michael Kasia

27. septembril tulevad meile külla Poola juhendajad Katarzyna Dybowska ja Michał Oblaciński, kes on paljudele tuttavad Tallinn Swing Weekendilt. Nende juhendamisel toimub kaks workshopi ning päeva lõpetab meeleolukas social tantsuõhtu.

Asukoht: Endla 59, Tallinn.

Ajakava: 

  • 18.30 – 19.30 Lindy Hop BI/I
  • 19.40 – 20.40 Solo Charleston
  • 20.40-22.00 Social

* Solo tundi ootame kõiki huvilisi sõltumata eelnevast tantsukogemusest. Lindy Hopi tund on neile, kellel algkursus juba läbitud.

Osalustasu:

  • 2 tundi = 15 eurot
  • 1 tund = 10 eurot.

Social kõigile tasuta!

REGISTREERIMINE


Michał ja Kasia armusid Lindy Hopi aastal 2005. Sellest ajast alates on nad veetnud iga vaba hetke reisides, et õppida Lindy Hopi parimatelt õpetajatelt, kaasaarvatud ka Lindy Hopi legendilt Frankie Manningult. Nad alustasid Lindy Hopi propageerimist Poolas ning alates  2009. aastast juhivad nad swingtantsu stuudiot SWINGOUT.PL. Michał ja Kasia olid esimene Poola paar, kes õpetasid ning võistlesid rahvusvahelisel tasemel.

Populariseerimaks swingtantsu ja -muusikat on nad osalenud ja aidanud organiseerida lugematul hulgal pidusid, õpitubasid ja üritusi (Jumpin’ Swing 2011, Warsaw Lindy Hop Exchange, I Charleston Warsaw, Swingout Summer tantsulaager, esinemine Polish Got Talent poolfinaalis).

Õpetajatena on Michał ja Kasia tuntud oma ülipositiivse suhtumise, teadmiste jagamise oskuse ning õpilastele individuaalse lähenemise poolest. Nad keskenduvad improvisatsioonile, partnerite vahelisele koostööle – energiavoolule,  juhtimise/järgimise tehnikale. Nad pööravad tähelepanu sellele, et tants oleks lõbus, sujuv, dünaamiline ja mugav.

Nende õpitoad on alati täisväärtuslikud – lõbusad ning asjalikud.

Michał ja Kasia on kõige suurema kogemustepagasiga Lindy Hopi õpetajad Poolas ning nad jagavad hea meelega oma jäägitut armastust swingiajastu stiili ja hõngu vastu.