TSDS suvepäevad 2020

10-12. juuli saavad swingisõbrad kokku Tallinn Swing Dance Society suvepäevadel! Lahemaal, Ojaäärse Loodusmajas toimuvale swingilikule nädalavahetusele on oodatud kõik TSDS`i tantsijad. See on suurepärane võimalus veeta üks mõnus nädalalõpp toredate inimeste, tantsu ja tralliga.

Ojaäärse loodusmaja asub RMK Põhja-Eesti puhkealal kauni männimetsa rüpes Võsu jõe kaldal. Majutus Ojaäärse Loodusmajas on 4-8 kohalised toad ning õues suur telkimisala. Kui palju inimesi juulis majja ööbima on lubatud ning mil määral võib koormata telkimisala selgub loodetavasti lähinädalatel. Tasub arvestada, et suvepäevade osalejate arvu võib piirata juulis kehtivad kriisijärgsed reeglid. Kõik osalejad saavad kasutada sauna, majas asuvat kaminasaali ning piiratud ajal ka kööki.

P.S. Tantsutunnid toimuvad Võsul, seega võtke kindlasti kaasa ujumisriided, et peale tundi end merevees värskendada.

AJAKAVA

Suvepäevade osalustasu:

65 eurot/in (sisaldab: 1 magamiskohta kaheks ööks; kaks hommikusööki (L,P) + 2 lõunat (L,P); kahte tantsutundi ja mõisa külastust, muid tegevusi) Näidismenüü

35 eurot/in (sisaldab: 1 magamiskohta kaheks ööks; kahte tantsutundi ja mõisa külastust, muid tegevusi). NB! Ei sisalda toitlustust! Teadmiseks – köögi kasutamine hommikul ja lõunaajal on piiratud, kuna sel ajal askeldab köögis kokk.

Reede ja laupäevase õhtusöögi valmistame endile grilli ümber ise. Seega igaüks võtab endale meelepärase õhtusöögi materjali kaasa. Õhtusöögi valmistamiseks on võimalik kasutada kööki ja grilli.

Erisoovid majutuse ja toitlustuse osas saab märkida registreerimisvormil, võtame neid arvesse vastavalt võimalustele. Kõik lisaküsimused on oodatud aadressile: info@tsds.ee.

Registreeru kohe, sest kohtade arv on piiratud! Registreerimine lõpeb 05. juulil! REGISTREERIMISVORM
Maksetähtaeg: kaks nädalt kinnituskirja saamisest, kuid hiljemalt 05.07.2020.

Facebook

One thought on “TSDS suvepäevad 2020

  1. Pingback: TSDS suvepäevad 2020 | Tallinn Swing Dance Society

Comments are closed.