TSDS suvepäevad 2015

17-19. juulil saavad swingisõbrad kokku Tallinn Swing Dance Society suvepäevadel!

Mõedaku Spordibaasis toimuvale swingilikule nädalavahetusele on oodatud kõik TSDS`i ja swingi sõbrad. See on suurepärane võimalus veeta üks mõnus nädalalõpp toredate inimeste, tantsu ja tralliga.

Mõedaku Spordibaas asub looduskaunis kohas Lääne-Virumaal, Rägavere vallas, Mõedaka külas. See on suurepärane koht matkamiseks, metsajooksuks, kepikõnniks ja jalgrattasõiduks. Samuti on seal võimalik mängida korvpalli, võrkpalli, jalgpalli ja disc-golfi. Naabruses asub dendropark ning veidi kaugemal piisonifarm.

Väga üldine ajakava näeb ette:

Reede, 17 juuli õhtupoolikul alates kella 17st saabumine Mõedakule. Saabumispäevale kohaselt naudime esimesel õhtul eeskätt seltskonda nii grilli ümber, saunas kui ka tantsuplatsil.

Laupäeval toimuvad lähedal asuva Ulvi mõisahoones mõned tantsutunnid ja loomulikult tantsuõhtu.

Lisaks tantsimisele ning looduse ja seltskonna nautimisele on suvepäevade kavas vintage kirbukas, meisterdamise töötuba, filmi vaatamine, muru- ja seltskonnamängud jmt. Täpsem info ja ajakava juba varsti!

P.S Uljaste järveni on spordibaasist ca 11 km, kosutav värskendus peale tantsuvihtumist kõlab ülimalt hästi, seega ujukad kaasa!

Majutus

Mõedaku Spordibaasi hostel mahutab 46 inimest, telkimisplatsile mahuvad mõned telgid. Kõik osalejad saavad kasutada majas asuvat sauna, kööki, kaminasaali.

Suvepäevade osalustasu:

40 eurot/in (sisaldab 1 magamiskohta majas kaheks ööks; kaks hommikusööki (L,P)+2 lõunat (L,P))

25 eurot/in (sisaldab 1 magamiskohta telgis kaheks ööks; kaks hommikusööki (L,P)+2 lõunat (L,P))

Reede ja laupäevase õhtusöögi valmistame endile grilli ümber ise. Seega igaüks võtab endale meelepärase õhtusöögi materjali kaasa. Kohapeal on võimalik kasutada kööki ja grilli.

Erisoovid majutuse ja toitlustuse osas saab märkida registreerimisvormil. Kõik lisaküsimused on oodatud aadressile: info@tsds.ee.

Registreerimisvorm 

Registreeru kohe, sest kohtade arv on piiratud! Maksetähtajaks on 10. juuli!

Üritus Facebookis

Siit leiad pilte TSDS suvepäevadest 2014