Swing&Ride 2015

Kallid swingiajastu ja -tantsu armastajad!

Kutsume teid veetma mõnusat pärastlõunat ratta-stiilipeol. Tehke korda oma vanaisa jalgratas, pange stiilselt riidesse ning tulge üheskoos sõitma, tantsima ja piknikku pidama!

Swing&Ride on stiilipidu! Idee on tulnud Londoni ürituselt The Tweed Run, mis esmakordselt toimus aastal 2009 ning on nüüdseks levinud ka üle terve maailma. Vastav riietus on ürituse kohustuslik osa! Ideaalis on see traditsiooniline inglise sportlik stiil. Võtmesõnaks on tviid! Inspiratsiooniks

Juhul, kui 30. mail on ilm liiga palav, palun riietuge vastavalt swingiajastule (1920-1950).

Stiilipidu ratastel ehk Swing&Ride toimub laupäeval, 30. mail 2015. a. algusega kell 14.00. Koguneme Kadrioru Kunstmuuseumi ees (Weizenbergi 37)

Kl. 14:00-14:30 saab pargis swingmuusikat kuulata  ja miks mitte ka tantsida! Kõik saavad kohapeal kleepsu numbriga, mis kinnitab üritusel osalemist.  Kleepsu saab kinnitada riiete või jalgratta külge. Teeme lossi ees ühispilti.

Jalgrattasõit algab orienteeruvalt kell 14:30. Marsruut: Kadrioru Kunstimuuseum – Narva mnt (tänavaäärne jalakäijate riba) – Oru tn – Kuristiku tn – Kadrioru kivikülv – KUMU  (vahepeatus) – Mäekalda tee – L. Koidula tn – Weizenbergi tn – Luigetiik (luigetiigi ja lasteala vaheline muruala).swing_ride_marsruut

Ees sõidab teejuht ning kõik osalejad sõidavad tema järgi. Meie meeskonna liikmed, keda tunnete ära triibuliste käepaelte järgi, tagavad ohutut liikumist, palume kuulata nende juhiseid!

Orienteeruvalt kl. 16:00 tuleme tagasi  Kadrioru parki piknikule!

Pikniku koha tunnete ära mängiva swingmuusika järgi. Võtke kaasa meelepärast sööki ja jooki, piknikutekk ja muid mõnusaks aja veetmiseks vajalikke asju.  Pargis vastutab igaüks ise heakorra ja puhtuse eest! Tuletame meelde, et alkohoolsete jookide tarvitamine avalikes kohtades on keelatud!

Veendu, et sinu sõiduvahend on töökorras. Ära unusta, et rattad peavad olema varustatud helkurite ja kellaga! Alla 16-aastastele on kiivri kandmine kohustuslik.

Jalgrattasõit toimub iga ilmaga! Soovitame hankida stiilseid vihmavarje või –keepe! Ärge unustage riietuda traditsioonilises inglise stiilis või vastavalt swingiajastule!

LETS`S SWING&RIDE!

Üritus Facebookis

ИНФОРМАЦИЯ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

INFORMATION IN ENGLISH