FSW’22 juhendajad

Anna Mojle ja Rafał Rendak (Poola)

Ania & Rafali jaoks on tants nauditav, kui see on mõnus, lõbus, energiline ja täidetud musikaalsusega. Nende tantsus leiab alati pisut positiivset hullumeelsust. Nad mõlemad on vilunud Balboa, Lindy Hopi, Collegiate Shagi ja St. Louis Shagi tantsijad. Koos on nad õpetanud 2020. aastast alates ja ühine tants toob neile alati palju rõõmu. Viimasel ajal on nad ennast pühendanud rohkem Balboale ja Shagile ning nad oleksid äärmiselt rõõmsad jagama oma kogemusi ja teadmisi ka teiega.

Karri Rasinmäki ja Olga Korchun (Soome)

Karri ja Olga elavad mõlemad Helsingis, kus nad koos õpetavad Black Pepper Swingis.

Olga on swingtantse juhendanud 11 aastat. Ta on samuti paljude Mix&Match võistluste võitja. Juba alguses meeldisid talle kiired tempod ja ta tantsukirg aina suureneb. Tema tants on alati äärmiselt karismaatiline ja energiline.

Karri leidis swingtantsu maailma läbi Boogie Woogie. Varsti pärast seda tuli ka Lindy Hop ja muud swingtantsud. Armastus swingtantsu ja õpetamise vastu viis Karri Black Pepper Swingi kaasasutamiseni. Tema tunnid on kaasahaaravad ja inspireerivad, keskendudes maksimaalsele tantsu- ja harjutamisajale. Karri oskab esitada tehnilisi väljakutseid kui ka jätta ruumi individuaalsele eneseväljendusele.