TSDS sügishooaeg 2017

Grupid:

Lindy Hop (beginners) – algajad

Lindy Hop I (intermediate) – jätkajad

Lindy Hop IA (intermediate/advanced) – jätkajad/edasijõudnud

Lindy Hop A (advanced) – edasijõudnud

NB! Grupis osalemise kinnitab juhendaja! Enne hooaja algust informeerime tantsijaid nende gruppidest e-meili teel.

Lisatunnid

Lisaks:

Solo Charleston & Authentic Jazz – Charlestonil ja Authentic Jazzil baseeruv tund, kus on võimalik õppida nii erinevaid tantsulisi rutiine kui ka arendada swingtantsulist improvisatsiooni. Tantsitakse ilma partnerita. Sobib hästi tantsijale, kes omab põhiteadmiseid mistahes swingtantsust. Juhendab Alexandra Kostareva.

Balboa baaskursus – 4. septembrist 30. oktoobrini toimub esmaspäeviti kell 20.00-21.15 Balboa baaskursus kõigile, kes omavad mistahes paaristantsu kogemust. Oled oodatud nii päris rohujuure tasandilt tutvust tegema kui ka oma seniseid oskuseid kinnistama ja täiendama. Juhendavad Janek ja Eliisa.

Collegiate Shagi baaskursus – 6. novembrist 18. detsembrini toimub esmaspäeviti kell 20.00-21.15 Collegiate Shagi baaskursus kõigile, kes omavad mistahes paaristantsu kogemust. Oled oodatud nii päris rohujuure tasandilt tutvust tegema kui ka oma seniseid oskuseid kinnistama ja täiendama. Juhendavad Johannes Gustav ja Katharina.

Lisatunnid 

Lisaks regulaartundidele on TSDS juhendajatelt võimalus võtta lisatunde, et õpitu kinnistuks, järeleaitamistunde peale pikemat pausi ning ka eratunde, et tõsta oma tantsulist taset. Hind kokkuleppel. Oma soovist anna teada info@tsds.ee

TUNNIPLAAN

Tunniplaan on kättesaadav ka meie kalendris.

Kõik TSDS tunnid toimuvad aadressil Pärnu mnt. 154 (ARSIMAJA), IV korrusel.

SÜGISHOOAEG ALGAB 04. septembril 2017  JA LÕPEB 21. detsembril 2017! Tunnid jätkuvad jaanuaris.

HINNAD*:

Algajatele (B):

  • Esimene tund 07. septembril on kõigile TASUTA!
  • Registreeru proovitundi!
  • alates 14. septembrist üksiku tunni tasu 7 €, tasumine sularahas kohapeal
  • Lindy Hopi algajatele kehtib soodushind 80€/inimene, tasudes sügishooaja (14 tunni) eest täies mahus hiljemalt 14.09. või 90€/inimene tasudes kahes osas (45€ hiljemalt 14. septembriks ja 45€ hiljemalt 2. novembriks 2017.)
    Sügishooaja tasu palume nimetatud kuupäevadeks üle kanda MTÜ Tallinn Swing Dance Society pangakontole: EE142200221056331094, Swedbank AS või maksta kohapeal sularahas.

Jätkajatele (I, IA, A):

  • Kuutasu 40€ annab võimaluse osaleda oma või madalama taseme Lindy Hopi treeningus ja teistes TSDS poolt korraldatavates regulaartreeningutes piiramatu arv kordi kuus. Kuutasu tuleb maksta hiljemalt jooksva kuu 1. kuupäevaks.
  • Üksiku tunni tasu 7€, tasumine kohapeal sularahas.

NB! Kuutasu palume üle kanda MTÜ Tallinn Swing Dance Society pangakontole: EE142200221056331094, Swedbank AS.

Selgitusse tuleb märkida tundides osaleva inimese nimi ja mille eest tasutakse.

Makstud kuu- või kursusetasu ei tagastata!

Info: info@tsds.ee

*Hinnad sisaldavad käibemaksu.

TASUTA TANTSUKUU TUDENGILE

RIIETUS

Soovitame treeningul kasutada mugavat ja liikumist võimaldavat riietust ning pigem madalaid libedama tallaga jalanõusid.

NB! Saali on keelatud siseneda välisjalanõudega!