TSDS suvepäevad 2024

02.-04. augustil saavad swingisõbrad kokku Tallinn Swing Dance Society suvepäevadel! Lahemaal, Ojaäärse Loodusmajas toimuvale swingilikule nädalavahetusele on oodatud kõik TSDS`i tantsijad. See on suurepärane võimalus veeta üks mõnus nädalalõpp toredate inimeste, tantsu ja tralliga.

Ojaäärse loodusmaja asub RMK Põhja-Eesti puhkealal kauni männimetsa rüpes Võsu jõe kaldal. Majutus Ojaäärse Loodusmajas on 4-8 kohalised toad ning õues suur telkimisala. Kõik osalejad saavad kasutada sauna, majas asuvat kaminasaali ning piiratud ajal ka kööki.

P.S. Tantsutunnid toimuvad Võsul, seega võtke kindlasti kaasa ujumisriided, et peale tundi end merevees värskendada.

AJAKAVA

Suvepäevade osalustasu:

80 eurot/in (sisaldab: ühte magamiskohta majas või telgis kaheks ööks; kaks hommikusööki (L,P)+2 lõunasööki (L,P), kahte tantsutundi, tantsuõhtut Käsmus koos õhtusöögiga ja muid tegevusi). Näidismenüü NB! Võta kindlasti kaasa oma voodipesu või magamiskott. Kui valid ööbimise telgis, siis pead telgi ise kaasa võtma.

Reede õhtusöögi valmistame endile grilli ümber ise. Seega igaüks võtab endale meelepärase õhtusöögi materjali kaasa. Õhtusöögi valmistamiseks on võimalik kasutada kööki ja grilli. Laupäeval on õhtusöök Käsmu Meremuuseumis ja tantsuõhtu Käsmu Rahvamajas.

Erisoovid majutuse ja toitlustuse osas saab märkida registreerimisvormil, võtame neid arvesse vastavalt võimalustele. Kõik lisaküsimused on oodatud aadressile: info@tsds.ee.

Registreeru kohe, sest kohtade arv on piiratud! Registreerimine lõpeb 24. juulil!

Maksetähtaeg: kaks nädalt kinnituskirja saamisest, kuid hiljemalt 24.07.2024.

Facebook

One thought on “TSDS suvepäevad 2024

  1. Pingback: TSDS suvepäevad 2020 | Tallinn Swing Dance Society

Comments are closed.