TSDS suvepäevad 2019

05-07. juuli saavad swingisõbrad kokku Tallinn Swing Dance Society suvepäevadel!

Lahemaal, Ojaäärse Loodusmajas toimuvale swingilikule nädalavahetusele on oodatud kõik TSDS`i ja swingi sõbrad. See on suurepärane võimalus veeta üks mõnus nädalalõpp toredate inimeste, tantsu ja tralliga.

Ojaäärse loodusmaja asub RMK Põhja-Eesti puhkealal kauni männimetsa rüpes Võsu jõe kaldal.

Majutus

Ojaäärse Loodusmaja mahutab 30 inimest. Toad on 4-8 kohalised, voodikohti majas jätkub kiireimatele. Vajalik on kaasa võtta oma voodipesu või magamiskott! Telkimisplats mahutab vajadusel mõned telgid, telk peab endal kaasas olema. Kõik osalejad saavad kasutada sauna, majas asuvat kaminasaali ning piiratud ajal ka kööki.

P.S. Võsu rand ei ole kaugel, seega võtke kindlasti kaasa ujumisriided.

Suvepäevade osalustasu:

65 eurot/in (sisaldab: 1 magamiskohta kaheks ööks; kaks hommikusööki (L,P) + 2 lõunat (L,P); kahte tantsutundi ja tantsuõhtut, muid tegevusi) Näidismenüü

35 eurot/in (sisaldab: 1 magamiskohta kaheks ööks; kahte tantsutundi ja tantsuõhtut, muid tegevusi). NB! Ei sisalda toitlustust! Teadmiseks – köögi kasutamine hommikul ja lõunaajal on piiratud, kuna sel ajal askeldab köögis kokk.

Reede ja laupäevase õhtusöögi valmistame endile grilli ümber ise. Seega igaüks võtab endale meelepärase õhtusöögi materjali kaasa. Õhtusöögi valmistamiseks on võimalik kasutada kööki ja grilli.

Erisoovid majutuse ja toitlustuse osas saab märkida registreerimisvormil, võtame neid arvesse vastavalt võimalustele. Kõik lisaküsimused on oodatud aadressile: info@tsds.ee.

Registreeru kohe, sest kohtade arv on piiratud! Registreerimine lõpeb 27. juunil!
Maksetähtaeg 2 nädalat registreerimise kinnituse saamise päevast.

Facebook

One thought on “TSDS suvepäevad 2019

  1. Pingback: TSDS suvepäevad 2018 | Tallinn Swing Dance Society

Comments are closed.